Wykonujemy kasetony i systemy świetlne (podświetlane systemy LED). Litery przestrzenne są idealnym rozwiązaniem w przypadku reklamowania nazwy firmy lub zakresu jej działalności. Dzięki dużym rozmiarom, optymalnie  dobranej czcionce są widoczne z bardzo dużych odległości. Bardzo proste w montażu. W naszej firmie stawiamy na perfekcję i estetykę, tak, aby nasze produkty były stabilne, wysokiej jakości, a przede wszystkim, aby nasi Klienci byli zadowoleni.

Litery przestrzenne podświetlane diodami LED stanowią elegancką i prestiżową,  przyciągającą wzrok reklamę. Front liter to pleksi w dowolnym kolorze, boki wykonane są z profili aluminiowych. W środku liter instalujemy moduły diodowe LED. Odpowiednie rozmieszczenie diod daje efekt równomiernego oświetlenia liter. Ponadto diody LED są niezwykle energooszczędne i długotrwałe, z reguły ich żywotność mierzy się w setkach tysięcy godzin pracy.

Frontowa i tylna część reklamowa to płyty plexiglasu lub poliwęglanu litego – w zależności od zamówienia klienta. Boczne wykończenia są wykonane z elementów aluminiowych. Na frontowej części jest możliwość umieszczenia dowolnej grafiki reklamowej typu solvent lub innej aranżacji wg. projektu klienta. Nasze ceny są przystępne dzięki temu gromadzimy wielu zadowolonych z naszych usług klientów. Jesteśmy firmą doświadczoną, działającą na rynku już od 1997 r.

Zapewniamy Klientowi kompleksową i profesjonalną obsługę od projektu
poprzez wykonanie.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się