Tworzymy litery przestrzenne oraz grafiki ze styroduru. W tej technologii możliwe jest zrealizowanie dowolnych kształtów o dowolnym rozmiarze. Tworzone są zarówno szyldy, jak i litery zdobiące biurowe drzwi wejściowe, czy oznaczenia lokalizacji recepcji, informacji itp.
Styrodur (inaczej polistyren ekstrudowany) jest to materiał izolujący twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, stosowany w budownictwie, dzięki swoim właściwościom, znalazł także zastosowanie w reklamie. Ponadto materiał ten łatwo jest malować i pokrywać innymi środkami dzięki czemu doskonale nadaje się właśnie do tworzenia liter i rozmaitych innych znaków graficznych. Litery ze styroduru są lekkie i estetyczne, a jednocześnie trwałe. Bez względu na ich wielkość nie obciążają zbytnio elewacji i nie wymagają szczególnego montażu, właśnie dzięki swej niewielkiej wadze. Odpowiednia twardość styroduru umożliwia wykrawanie liter o przeróżnych kształtach i rozmiarach, nawet bardzo precyzyjnym wzorze, jak i pokaźnego wymiaru pojedynczej litery. Dodatkowo styrodur można barwić i malować ozdabiając stosownie do gustu i potrzeb napis wykonany z tego materiału. Z uwagi na różnorodność zapotrzebowania jesteśmy w stanie wykonać:

Litery ze styroduru z licem z pleksi

Litery ze styroduru malowane

Litery ze styroduru z licem PCV

W zależności od projektu, jak również wymagań klienta litery dostępne są w wielu odmianach. Istnieje kilka opcji wykończenia oferowanych liter i napisów. Litery zwyczajnie malowane. Jest to najtańsza forma. Oprócz nadawania barwy tradycyjnym malowaniem, można także litery pokrywać rozmaitymi środkami. Istnieje więc możliwość zamówienia napisu z zewnętrzną stroną pokrytą aluminium, pleksi, PCV czy z dibondu. Wszystkie one posiadają różne właściwości i sprawdzają się w odmiennych sytuacjach, pasują do różnych miejsc.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się