Wyrób pieczątek to jeden z profili naszej działalności. Pieczątki w technice polimerowej gwarantują najwyższą dostępną na rynku jakość i najszybszy czas wyrobienia pieczątki. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku nieprzerwanie od 1997 roku, służymy radą, pomagamy w doborze odpowiednich opraw do pieczątek, projektujemy oryginalne wzory pieczątek, doradzamy.

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego udostępniliśmy usługę: Firmowe pieczątki online – możliwość zamówienia wyrobu pieczątki poprzez Internet.
Pomagamy w ograniczeniu kosztów: umożliwimy wykorzystanie wcześniej posiadanych obudów do pieczątek. W ten sposób mogą Państwo oszczędzić nawet do 80% wartości zamówienia! Oferujemy możliwość wyboru trybu wykonania pieczątki: ekspresowy wyrób pieczątek (pieczątki od ręki) lub standardowy wyrób pieczątek (w 90% przypadków na następny dzień).

Pieczątki – warunki zamówienia
Aby zaoszczędzić Państwa czas proces składania zamówienia na pieczątki został
maksymalnie uproszczony. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, podać dodatkowe szczegóły (wielkość pieczątki, kolor tuszu, ewentualne dodatkowe sugestie). Jeśli chcą Państwo na pieczątce umieścić logotyp lub grafikę prosimy o jej dołączenie wiadomości formularza. Optymalnym rozwiązaniem jest wysłanie pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe (pliki z rozszerzeniem cdr,ai, eps). Jeśli nie dysponują państwo takim plikiem, prosimy o dołączenie najlepszego z posiadanych przez państwa plików (o najlepszej jakości jaką państwo dysponują). Jeśli nie dysponują państwo własnym projektem pieczątki wystarczy podać treść pieczątki w formularzu. Po jego otrzymaniu przedstawimy wycenę usługi. Po jej akceptacji nasz dział graficzny wyśle projekt w skali 1:1. Umożliwi to wybór wyglądu pieczątki przed jej wykonaniem. Nasi graficy zasugerują optymalną wielkość i model automatu.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się