Szyldy i tablice wolnostojące to najczęściej spotykane formy reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje tablic – od najprostszych, wykonywanych na blasze, po tablice z elementami grafiki przestrzennej, w różnych rozmiarach i kształtach. Dzięki doświadczeniu oraz stosowaniu odpowiednich materiałów trwałość i estetyka naszych reklam usatysfakcjonuje każdego Klienta. Możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonywanie plansz i szyldów pełnokolorowych techniką druku solwentowego.
Projektujemy, wykonujemy, montujemy i naprawiamy tablice reklamowe oraz szyldy. Materiał: blacha, plexi, PCV, baner dobieramy w zależności od potrzeb naszych klientów oraz przeznaczenia i miejsca umieszczenia reklamy.

Technika wykonania (pełnokolorowy druk cyfrowy, grafika ploterowa lub grawerowanie) uzależniona jest od stopnia skomplikowania grafiki wykorzystanej w projekcie i ograniczeń technicznych stosowanego materiału.
Montujemy tablice i szyldy we wskazanym przez Państwa miejscu, dobierając najlepszą i najtrwalszą technikę ich mocowania. Odnawiamy i naprawiamy zniszczone lub brakujące elementy druku oraz grafiki ploterowej, mocowania, zaczepy, oświetlenie.

Wykonujemy konstrukcje stalowe i stelaże wolnostojące reklam wraz z ich montażem (betonowanie podstawy).

FacebookTwitterGoogle+Podziel się